مناطق قدیمی دبی

 

مناطق قدیمی دبی

مدرسه آل احمدیه:اولین مدرسه در سال 1912 در منطقه دیره ساخته شده است و در حال حاضر بخوبی بازسازی شده است. این امر می تواند کشش به پاسخ نمایشگاه از قلم نی قدیمی جذاب است.همه چیز در این مدرسه تمیز و اماده است.

Al-Ahmadiya-School.jpg

منطقه Bastakiya:این منطقه قدیمی است و دارای خانه هایی به سبک سنتی می باشد که بازسازی شده است.در حالی که این اطلاعات در ساختاری ظریف قرار گرفته است. فضای بسیار خاطره انگیز است و مقدار زیادی از گالری های هنری لذت ها و کافه ها برای کشف وجود دارد.

dubai_bastakiya.jpg

موزه دبی:جاده آل ابن ابی طالب برای افرادی که علاقمند تور دبی به مکان های تاریخی هستند می توانند ار این مکان بازدید کنند.بازدید در الفهیدی شروع می شود که چند نمونه خانه های سنتی و سایر مصنوعات است که خیلی به نظر نمیاد.بخش جالب تر آن در زیر قلعه نمایشگاه تاریخ دبی با استفاده از آخرین فن آوری ساخته شده است.منطقه صید مروارید دز یک روستای فقیر که به یک شهر مدرن تبدیل شده است.

Dubai-Museumand-Al-Fahidi_Fort.jpg

مسجد جمیرا:جمیرا در مقابل نخل بازار قرار دارد که بعنوان بزرگترین  شهر و یک نمونه عالی از معماری اسلامی است. در سنت فاطمی در دوران قرون وسطی با تزیینات داخلی استادانه به خط عربی ساخته شده است.این یکی از معدود مساجدی است که کسانی که مسلمان هم نیستند می توانند بازدید کنند. محمد مرکز شیخ انجام تورهای ویژه برای غیر مسلمانان برای کمک به ترویج درک درستی از اسلام دایر می کند. تورهای هدایت شونده موجود در سه شنبه، پنجشنبه و یکشنبه از  10 صبح پس از یک جلسه پرسش و پاسخ آغاز می شود.این تور در مسجد جمیرا، مسجد محل به خوبی برای بازدید شبانگاهی بطور چشمگیری با نور افکن روشن است.

Dubai-Jumeirah-Mosque.jpg

منطقه شینداقا موزار روستای میراث و خانه سابق شیخ آل مکتوم باز است.

منطقه souks دارای تعداد زیادی بازارکه در دو طرف رودخانه مه ارزش بررسی دارند وجود دارد.آنها همه چیز را از ادویه جات ترشی جات بسیار ارزان توریستی تی شرت فروش به صنایع دستی است.