رزرو هتل روتانا تاورز دبی

 

 

 Towers-Rotana_-_Dubai.jpg

هتل روتانا تاورز دبی هتلی 4 ستاره لوکس در خیابان شیخ زائد دبی، واقع در مجاورت برج خلیفه (بلندترین ساختمان در جهان) و 10 دقیقه با دبی مال، مرکز مالی بین المللی دبی و ساحل جمیرا فاصله دارد.

این هتل طور مستقیم در مقابل ایستگاه متروی مرکز مالی واقع شده است.هتل روتانا تاورز دارای یک استخر در فضای باز با تراس آفتاب و یک مرکز تناسب اندام دولت از هنر است.هتل تاورز دبی 12 کیلومتر با فرودگاه بین المللی دبی فاصله دارد.هتل روتانا تاوز دبیاز 27 سپتامبر 2006 آماده پذیرایی از مسافران تور دبی است.

 

Towers-Rotana_-_Dubai1.jpg

امکانات اتاق ها

 Towers-Rotana_-_Dubai3.jpg

این هتل لوکس از 360 اتاق تشکیل شده و اتاق مهمان در روتانا تاورز دبی با آثار هنری مدرن تزئین شده و مجهز به سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت،مینی بار وحمام اختصاصی دارند.تمامی اتاق ها با رنگ شاد تزیین شده است.

 

Towers-Rotana_-_Dubai4.jpg

Towers-Rotana_-_Dubai2.jpg

امکانات رفاهی و تفریحی هتل تاورز روتانا دبی

 

رستوران های ناهار خوری شامل برنده جایزه تئاتر شده و انواع غذاهای غذاهای اعم از ژاپنی و چینی به هند و ایتالیایی برای مسافران تور دبی سرو می کنند. مهمان نیز می تواند 24 ساعت در اتاق ناهار خوری لذت ببرید.برای صبحانه بوفه، ناهار و شام بوفه بوفه تم شب همراه با صبحانه جمعه باز است.

 

Towers-Rotana_-_Dubai6.jpg

 

Towers-Rotana_-_Dubai5.jpg

 

مرکز تناسب اندام، استودیو تناسب اندام، اتاق بخار،سونا و جکوزی، مرکز تجاری،استخر در طبقه بالا به چشم انداز رو بلوار جمیرا از دیگر امکانات هتل می باشد.پارکینگ هتل رایگان است.