رزرو هتل لمردین مینا سیاحی دبی

 

 

Lmrdyn_Hotel_Dubai_Mina_Sayyahi.jpg

هتل لمردین مینا سیاحی دبی 3 دقیقه تا ساحل پیاده روی دارد.این برنامه شامل یک سوم مایل ساحل شنی هتل لمردین مینا سیاحی دبی در جمیرا دبی است.این هتل 5 ستاره لوکس دارای استخر که توسط باغ های سرسبز پوشیده شده است و دارای 5 سالن ناهار خوری و امکانات تفریحی نیز می باشد.

Lmrdyn_Hotel_Dubai_Mina_Sayyahi7.jpg

امکانات اتاق ها

 

Lmrdyn_Hotel_Dubai_Mina_Sayyahi9.jpg

دارای اتاق های شیک و مدرن  با تهویه مطبوع هستند.تمامی اتاق ها دارای وای فای رایگان،تلویزیون صفحه تخت و گاوصندوق هستند.همه آنها ارائه دیدگاه های پانوراما از خلیج فارس یا خط افق دبی است.

 

Lmrdyn_Hotel_Dubai_Mina_Sayyahi1.jpg

Lmrdyn_Hotel_Dubai_Mina_Sayyahi8.jpg

امکانات تفریحی

 

 Lmrdyn_Hotel_Dubai_Mina_Sayyahi5.jpg

امکانات تفریحی در هتل لمردین مینا سیاحی دبی شامل یک مرکز ورزش های آبی و مرکز تناسب اندام باشگاه مینا، میهمانان جوان می توانند در باشگاه مهندسان با لذت بردن از بازی های ساحل و 2 استخر کودکان جداگانه در اختیار گردشگران تور دبی قرار می دهند. تنقلات و کوکتل در استخر ارائه می دهند.

 

Lmrdyn_Hotel_Dubai_Mina_Sayyahi4.jpg

Lmrdyn_Hotel_Dubai_Mina_Sayyahi6.jpg

رستوران

Lmrdyn_Hotel_Dubai_Mina_Sayyahi11.jpg

 

گردشگران تور دبی می تواند طیف گسترده ای از غذاهای کلاسیک و دلچسب بین المللی با آخرین دستور العمل لذت ببرید.تنقلات و کوکتل در استخر ارائه می دهند.موسیقی زنده پخش می کنند.

 

Lmrdyn_Hotel_Dubai_Mina_Sayyahi10.jpg

 

از هتل لمردین مینا سیاحی دبی 10 دقیقه از امارت گلف ، مرکز خرید امارات 8 کیلومتر و فرودگاه بین المللی 30.6 کیلومتر فاصله دارد.الصفوح یک انتخاب عالی برای مسافران علاقه مند به سواحل، آرامش و مواد غذایی است.این مکان دارای امتیاز بالای در دبی است.مسافران تور دبی لحظات شادتری در این منطقه نسبت به مناطق دیگر دارد.مسافران تور دبی با انتخاب هتل لمردین مینا سیاحی دبی لحظات خوشی را در ذهن خود حک می کنند.

 

Lmrdyn_Hotel_Dubai_Mina_Sayyahi3.jpg