ورزش دبی

 

ورزش دبی

 MOSABEGHAT.DUBAI.jpg

ورزشی دبی یک کانال 24/7 مستقر در دبی، امارات متحده عربی است.این کانال در سال 1998 آغاز شد و برای اخبار ورزشی در سرار کشور بعنوان یک امتیاز نشان داده شده است. این یکی از کانال های دبی رسانه گنجانیده است.

لیگ خلیج عربی دبی

لیگ خلیج لیگ فوتبال حرفه ای در امارات متحده عربی (UAE) است.اولین تیم برای کسب عنوان قهرمانی شارجه بود، در حالی که  العین این رکورد را با 12 عنوان قهرمانی در لیگ را به نام خود ثبت کرد.

14 باشگاه در لیگ با لیگ دسته اول امارات متحده عربی به رقابت پرداختند.لیگ در سال 1973 بعنوان لیگ فوتبال امارات متحده عربی تاسیس شد.در اوایل سال 1974-1973مسابقات قهرمانی بود اما بور رسمی در سال 2001 توسط FA امارات متحده عربی اعلام شد.

لیگ قهرمانان والیبال زنان اروپا دبی

لیگ قهرمانان زنان در سال 2000-1960 بعنوان جام قهرمانان شناخته می شود، در رقابت های رسمی بالا برای باشگاه های والیبال زنان اروپا است و هر ساله مقام می گیرد. توسط کنفدراسیون والیبال اروپا (CEV) د (CEV) سازمان یافته و در سال 1960 به عنوان جام قهرمانان CEV ساخته شده است.در 13 نوامبر سال 2000 رسما در فلورانس تحت یک فرمت جدید به نام لیگ قهرمانان والیبال اروپا ارائه شد.

هاپمن کاپ دبی

hopman-cup.jpeg

هاپمن کاپ بین المللی هشت تیم هاردکورت داخلی مسابقات تنیس سالانه در پرت، استرالیا غربی در اوایل ژانویه هر سال با تیم های مختلف در سراسر کشور برگزار می شود. مسابقات قهرمانی به افتخار هری ( 1985-1906) یک تنیس باز استرالیایی و مربی این کشور را به 15 عنوان جام دیویس بین سال های 1969-1938 شناخته شده است.از آنجا که هاپمن کاپ در سال 1989 توسط بیوه هری تاسیس شدوهمسر دوم خود لوسی که از خانه اش بعنوان مسابقات سفری در سال استفاده می شود. مسابقات یک رویداد تحریم در تقویم فدراسیون بین المللی تنیس (ITF) است. اما در حالی که نتایج شمارش بازیکن منحصر به فرد می شوند، آنها در محاسبه رتبه بندی جهان تنیس گنجانده نشده است.تیم برنده جام نقره ای جایزه دائمی را دریافت و تا سال 2014 اعضای تیم برنده با غنائم منحصر به فرد متمایز در شکل یک توپ تنیس تزئین شده با الماس از معدن الماس آرگایل در منطقه کیمبرلی در غرب استرالیا دریافت می کنند.در سال 2014 و 2015، غنائم منحصر به فرد در شکل یک الماس راکت تنیس پیچیده و توپ  دریافت شد که کمتر از یک تونس طلای 18 عیار سفید، زرد و طلا افزایش یافته و حدود نیم اونس الماس آرگایل صورتی است. این غنائم در $26،000 ارزش دارد. در سال 2013، هاپمن کاپ  در پرت آرنا ایفا کرده است.

FINA

FINA یا فدراسیون بین المللی دفشینا به انگلیسی( فدراسیون بین المللی شنا) فدراسیون بین المللی توسط کمیته بین المللی المپیک (IOC) برای اداره رقابت های بین المللی در ورزش های آبی به رسمیت شناخته شده است.این یکی از چندین فدراسیون بین المللی که اداره ورزش نظم و انضباط برای کمیته بین المللی المپیک و جامعه بین المللی است. FINA در لوزان سوئیس است.در حال حاضر رقابت در 5 ورزش آبی شنا، غواصی، شنا هماهنگ، واترپلو  و شنا در آبهای آزاد در آغاز سال 2013 پدید آمده است.

مسابقات قهرمانی تنیس دبی

تنیس دبی (همچنین به عنوان مسابقات قهرمانی رایگان تنیس به دلایل حمایت شناخته می شود) یک دوره مسابقات تنیس حرفه ای توسط دبی است وظیفه رایگان و سالانه در دبی، امارات متحده عربی در hardcourts در فضای باز برگزار می شود. در پایان ماه فوریه مسابقات صورت می گیرد.مسابقات تحت حمایت شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، معاون رئیس جمهور و نخست وزیر امارات متحده عربی و حاکم دبی صورت می گیرد.

در سال 2001،ATPمسابقات از سطح 250 به 500 سطح معتبر تر به روز رسانی شد.

تور جهانی DP قهرمانی دبی

مسابقات قهرمانی DP تور جهانی، دبی یک تورنمنت گلف در تور اروپا است و اوج مسابقه تور اروپا به دبی است.این است که در این دوره زمین در گلف جمیرا است.حامی عنوان DP جهانی، یک شرکت حمل و نقل مستقر در دبی است. مسابقات برای اولین بار در سال 2009 برگزار شد که منظور از شایستگی های مسابقه به دبی جایگزین شد. توسط 60 بازیکنان برجسته در مسابقه  آماده رقابت هستند.

جام فدرال

جام فدرال رقابت تیم بین المللی برتر در تنیس زنان، در سال 1963 راه اندازی شد برای جشن سالگرد 50 از فدراسیون بین المللی تنیس (ITF) است.رقابت به عنوان جام فدراسیون تا سال  1995است.معادل مردان از جام بانک فدرال جام دیویس است.استرالیا، جمهوری چک و ایالات متحده تنها کشورهایی که هر دو جام  فدرال و جام دیویس در همان زمان برگزار کرده اند.

جام دیویس

JAM-DEIVES.jpg

جام دیویس این رویداد تیم بین المللی برتر در تنیس مردان است.این است که توسط فدراسیون بین المللی تنیس (ITF) اداره می شود و سالانه بین دو تیم از کشورهای رقیب است.این مسابقه در سال 1900به عنوان یک چالش بین بریتانیا و ایالات متحده آغاز شد وتا سال 2016، 135 ملت تیم به رقابت وارد شده است. موفق ترین کشورهای در طول تاریخ مسابقات عبارتند از ایالات متحده (برنده 32 مسابقات و در پایان به عنوان نایب 29 بار) و استرالیا (برنده 28 بار، از جمله چهار بار با نیوزیلند به عنوان استرالیا و در پایان به عنوان نایب 19 بار) شناخته شده است.در حال حاضر آرژانتین برای اولین بار در سال 2016 که کرواسی ضرب و شتم برای کسب عنوان قهرمانی دریافت کرد.معادل زنان از جام دیویس جام بانک فدرال است.استرالیا، جمهوری چک، و ایالات متحده تنها کشور به هر دو عنوان جام دیویس و جام بانک فدرال در همان سال برگزار کرده اند.هاپمن کاپ، رقابت سوم برای تیم های مخلوط، حمل اعتبار کمتر، اما پیش پرده محبوب برای فصل تنیس است.