هتل ریکسوس باب البحر دبی

هتل ریکسوس باب البحر دبی در شمار هتل های 5 ستاره قرار دارد و در منطقه ی راس الخیمه واقع شده است و ارائه دهنده نامحدود غذا و نوشیدنی، با 14 رستوران به همراه سرگرمی های روزانه، می باشد. این هتل لوکس از 650 اتاق مدرن تشکیل شده و تمای اتاق ها دارای امکاناتی نظیر به تلویزیون های صفحه تخت، مینی بار و کتری برقی می باشند. برخی از سوییت ها دارای یک بالکن با چشم اندازی وسیع از دریا می باشند.

هتل ریکسوس باب البحر ارائه دهنده یک رستوران بوفه ای از غذاهای بین المللی، شش رستوران با منوی سفارش، شش کافه و لانج، و یک کلوب می باشد. خدمات اتاق در دسترس می باشد.

هتل ریکسوس باب البحر با اتومبیل تا مرکز شهر راس الخیمه 25 دقیقه و تا فرودگاه بین المللی دبی 60 دقیقه فاصله دارد. پارکینگ خصوصی رایگان نیز در محل موجود می باشد.

امکانات هتل ریکسوس باب البحر دبی

استخر سرپوشیده و سرباز، حمام آفتاب، مرکز تناسب اندام، مرکز آبگرم، کلوب کودکان و کلوب نوجوانان، رستوران، بار و کافه، سونا و جکوزی، حمام بخار، اسپا، مراسم حمام سنتی ترکیه گزیده ای از ماساژها شامل ماساژ بالی، ماساژ سنگ داغ، ماساژ آبیانگا، ماساژ آروماتراپی، رفلکسولوژی، لایه برداری، ماساژ صورت، آرایش مو، مانیکور، پدیکور، اپیلاسیون

 هتل ریکسوس باب البحر دبی

هتل ریکسوس باب البحر دبی

هتل ریکسوس باب البحر دبی

هتل ریکسوس باب البحر دبی