تور های دبی

 

تور های دبی

تعداد زیادی کمپانی هستی دارد که انواع تورهای داخلی و خارجی را به مسافران تور دبی ارائه می دهند. این تورها برای مسافران تور دبی که می خواهند در طی یک مدت موعد کوتاهی از دبی دیدار بازدید کنند و کسانی که دسترسی به وسیله نقلیه شخصی ندارند، زیاد سودمند خواهد بود.

این تورها می توانند از یک تور نیمروز گردش در شهر الی یک تور شبانه دیدار از بیابان-دشت و دمن متغیر باشند. در تورهای تمام روز یا تورهای هنگام غروب یا شب معمولا غذا نیز سرو می شود ولی در تورهای نیمروز، شما قبل از ناهار به هتل برگردانده می شوید. هزینه تورها معمولا برای یک تور یک ساعته از خور در حدود 50 درهم، برای یک تور ظهر گردش در شهر حدود 110 درهم و برای یک تور شبانه دیدار از بیابان-دشت و دمن در حدود 350 درهم می باشد. در روز تور شما را از درب هتل یا محل ماندن خویش به محل تور منتقل می کنند. تورها معمولا در موعد تعیین شده ابتدا می شود. در صورت به کارگیری تور صحرا، حتماً جامه پسندیده (خنک و راحت)، کلاه و عینک آفتابی به به اتفاق داشته باشید. درجه حرارت در بیابان-دشت و دمن بعد از غروب آفتاب می تواند به مقدار زیادی کاهش پیدا کند لذا به به اتفاق داشتن جامه گرم نیز پیشنهاد می شود. ایمنی تورها نیز زیاد خوب و در حد مطلوب می باشد.

تور صحرا دبی

desert-safari-dubai.jpg

این تور یکتا از سرشناس ترین تورهای دبی می باشد. قصد اصلی در ارائه این تور، نشان دادن چهره راستین کویر و زندگی بادیه نشینان به بازدید کنندگان تور دبی می باشد. مدت زمان این تور می تواند بین چند ساعت الی چند روز متفاوت باشد. در رایج ترین تور شما حدود ساعت 3 یا 4 بعد از نیمروز به طرف صحرا جنبش کرده و در نخستین قسمت با ماشین های چهار محور (4WD) به گردش در میان تپه های شنی کویر می پردازید. سپس به یک کمپ می رسید که به چهره سنتی ساخته شده است. صرف شام و نوشیدنی، به کارگیری بوفه کامل، موزیک و پایکوبی عربی در پایین آسمان قشنگ کویراز برنامه های این قسمت می باشد. این تور با مراجعت به شهر در نزدیک ساعت 10 شب فرجام می یابد. در تورهای یک روزه و یا چند روزه، برنامه هایی از قبیل دیدار از وادی ها و روستاها، مزارع تربیت شتر در کویر، دیدار از کوه های حجر، دیدار از منطقه قشنگ و خوش آب و هوای حتا، شنا در استخرها و چشمه های این منطقه، توقف در هتل حتا، صرف غذا در این هتل و به کارگیری امکانات ورزشی آن، دیدار از باستانی ترین مسجد امارات و حضور در جمعه بازار در نظر گرفته شده است. بازدیدکنندگان تور دبی نمی ‌توانند تجربه کاملی از صحرا داشته باشند مگر آنکه در یک سفر صحرای صوفیانه شرکت کنند.

تور اتوبوس شگفت آور دبی

    torbus-dubai.jpg

این تور برای نخستین بار در خاورمیانه ارائه می شود. شما سوار بر یک اتوبوس می شوید، ابتدا گردشی در شهر خواهید داشت و سپس سوار بر همان اتوبوس وارد خور دبی می شوید و ساعتی را به گردش بر روی این خور می پردازید. تو این اتوبوس به امکانات مختلفی از جمله سیستم برودتی مجهز گردیده است. جلیقه نجات و دیگر تجهیزات مورد احتیاج در مواقع بایسته نیز در این اتوبوس تعبیه گردیده است. یک راهنما در درازا سفر اطلاعات جالبی را در کمر بستن شما قرار خواهد داد. هزینه این تور برای کسان بزرگسال 95 مختلط و برای کودکان 65 مختلط می باشد.

تور اتوبوس دوطبقه دبی

Double_bus_Dubai.jpg

گردشگران تور دبی می توانند مناظر شهر را از طبقه دوم این اتوبوس های دو طبقه تماشا کنند. این اتوبوس ها حائز 44 صندلی در طبقه بالا و 28 صندلی در طبقه پایین هستند. منظره شهر از طبقه دوم این اتوبوس ها که  نزدیک  سرباز نیز هستند، بسیار جالب است. یک راهنما نیز در درازا مسیر اطلاعات جالبی از گذشته و حال دبی را برای شما بازگو می نماید. خرج این تور در حدود 75 درهم برای بزرگسالان و 45 درهم برای کودکان می باشد.