رزرو هتل آدرس مونتگومری دبی

 

هتل آدرس مونتگومری دبی

 

Address-Montgomerie-hotel-Dubai5.jpg

 

هتل آدرس مونتگومری دبی دارای باغ های سرسبز و زیبا و دریاچه ها این هتل 5 ستاره دبی ارائه می دهد. اتاق های لوکس به اینترنت رایگان دسترسی دارد.دارای امکاناتی همچون زمین گلف، آبگرم، و یک استخر در فضای باز دارای می باشد.

اتاق های هتل آدرس مونتگومری از 21 اتاق تشکیل شده که دارای دکوری مدرن و شیک می باشد. تمامی اتاقها دارای تلویزیون صفحه تخت 32 اینچ با سی دی و دی وی دی، مینی بار جامع و یک دستگاه قهوه می باشد.رستوران هتل آدرس مونتگومری جایزه 19 مین غذاهای بین المللی و 4 مواد غذایی و نوشیدنی به مسافران تور دبی ارائه می دهد.مسافران علاقمند به سیگار برگ می توانند در سالن مونتی کریستو سیگار انتخاب کنند.اجاره تجهیزان گلف در این هتل رایگان است.زمین های گلف دارای امکاناتی نظیر 2 مغازه گلف، باشگاه و انجمن است.

مسافران تور دبی می توانند یک ماساژ آرامش بخش در مرکز آبگرم  را تجربه کنند.این هتل خدماتی همچون استخرهای سرپوشیده و سرباز، اتاق بخار، یک سالن بدنسازی، پارکینگ خصوصی و... ارائه می دهد.از هتل آدرس مونتگومری دبی تا دبی مارینا 2.2 کیلومتر، شهر اینترنت 2.9 کیلومتر فاصله دارد. هتل آدرس مونتگومری دبی از 13 ژون 2009 آماده استقبال از مسافران تور دبی است.

 

Address-Montgomerie-hotel-Dubai4.jpg

 

Address-Montgomerie-hotel-Dubai2.jpg

 

Address-Montgomerie-hotel-Dubai3.jpg

 

Address-Montgomerie-hotel-Dubai6.jpg

 

Address-Montgomerie-hotel-Dubai1.jpg