هتل فرمونت پالم دبی

هتل فرمونت پالم دبی Fairmont The Palm Hotel در ساحل پالم جمیرا واقع شده است و در فاصله 8 دقیقه ای با دبی مارینا و در فاصله 35 کیلومتری از فرودگاه بین المللی دبی قرار دارد. این هتل لوکس 5 ستاره دارای ۳۸۱ اتاق با دکوراسیون معاصر و رنگ های آرام است. هر اتاق دارای یک بالکن خصوصی، یک تلویزیون تختخواب و یک حمام اختصاصی است. سوئیت شامل یک اتاق نشیمن است. در رستوران هتل انواع غذاهای آسیایی و هندی سرو می شود.

در رستوران های هتل برای گردشگران تور دبی انواع غذاهای و نوشیدنی هایی از سر تاسر دنیا سرو می شود. هتل فرمونت پالم دبی برای مسافران تور دبی سرویس گشت شهری روزانه به مال امارات که در فاصله 20 کیلومتری از هتل می باشد را داراست. هتل فرمونت پالم دبی از 27 می 2012 از مسافران رزرو شده خود استقبال می کند.

امکانات هتل فرمونت پالم دبی

۴ استخر، آبگرم، باشگاه ورزشی مجهز بار و رستوران می باشد.پارکینگ 24 ساعته و رایگان، خدمات شاتل، باشگاه گلف امارات و...

فاصله هتل با سایر مکان ها

ایستگاه مونوریل 1.1 مایل، ایستگاه تراموا مدیترانه 14.3 مایل، ایستگاه تراموا جمیرا پالم 1.2 مایل، سی ان ان 1.4 مایل، فرودگاه بین المللی المکتوم 15.3 مایل، فرودگاه بین المللی دبی 16.6 مایل، فرودگاه بین المللی شارجه 27.8 مایل، مارینا دبی 3.3 مایل، مونتگومری دبی 3.3 مایل، بازار امارات 3.7 مایل، اپرا دبی 10.1 مایل، بازار روستا 11.2 مایل و جمیرا پلازا 11.2 مایل

 

هتل فرمونت پالم دبی

هتل فرمونت پالم دبی

هتل فرمونت پالم دبی

هتل فرمونت پالم دبی

هتل فرمونت پالم دبی

هتل فرمونت پالم دبی

هتل فرمونت پالم دبی