گالری هنری توتال دبی یکی از زیبا ترین و بزرگترین نگارخانه ها در تور دبی می باشد که تمام آثار ها هنری را در خود جا داده است. این نگارخانه حائز کارمندان آگاه از هنر و خوش برخورد می باشد.

این گالری  دو طبقه در منطقه القوز  واقع شده است. در این نگارخانه آثارهای هنری از انواع فرهنگ‌ها و سنت ها و کشورها به نمایش گذاشته می شود و در آن بیش از ۳۰۰ نقاشی از صنایع دستی سنتی و اسباب و اثاثیه آنتیک خانه در نمایشگاه همیشگی آن موجود می باشد.یکی از جالب ترین بخش های گالری، حیاط زیبا و سنگ فرش دیدنی آن است که با نماهای مختلف و ترکیبی از سبک‌های ساختمانی مختلف از سرتاسر دنیا احاطه شده است. علاقه مندان تور دبی به هنر و نشانه ها هنری می توانند از بودن در این گالری  لذت ببرند چرا که آثار ها هنری آسیایی را می توانند در یک قدمی خود ببینند. لوازم شیشه ای، استیل و دیگر آثار که اثر های فرهنگی آسیایی را اثر می دهد، همه و همه در این گالزی دیده می شود.

گالری هنری توتال دبی

این ساختمان بی همتا شامل مبلمان، وسایل آنتیک، آثار هنرمندان، استودیو های هنری مدرن، استودیو های عکاسی، رسانه ها و شرکت های تبلیغاتی، هتل، رستوران و کافی شاپ می باشد.در این گالری کبیر و زیبا نمایشگاه ها و تئاتر ها با داستان های سرشناس برگزار می شود. این ساختمان سبک های نزاکت های مختلف را در خویش گردآوری کرده و احد از نکات جالب برای بازدیدکنندگان تور دبی به شمار می رود.

ساختمان هایی نظیر: سبک یک ورودی اسلامی، ساختمان های سبک اسپانیا و افریقا، قلعه های قدیمی دبی، دسترسی به ورودی های رومانی و یونانی، دسترسی به قبرستان مصری، خانه سنگی ویرانه، کشتی جنگی از یک فیلم هالیوود و...